Až tady nebudu

Linda Greenová

Co kdybyste se mohli podívat do budoucnosti a měli tak možnost změnit svůj osud? Hlavní hrdinka napínavého psychologického románu stojí před těžkým rozhodnutím. Pokud bude chtít změnit svou budoucnost, aby si zachránila život, její malý chlapeček nemusí nikdy existovat.

Jess Mountová si jedno lednové pondělí všimne, že timeline na jejím Facebookovém profilu se záhadně posunula o 18 měsíců dopředu, přesně do dne, kdy umírá. Její blízcí zde vkládají zarmoucené příspěvky a současnou Jess to velmi vyděsí. Je navíc jediná, kdo znepokojivé zprávy z budoucnosti může vidět. Postupně rozplétá svůj příběh a díky příspěvkům na timeline se seznámí se svým ještě nenarozeným synem, do kterého se okamžitě zamiluje.

Co dalšího se o sobě dozví? Podaří se jí zachránit si život? Co bude muset pro svou záchranu obětovat? Linda Green v napínavém psychologickém thrilleru mistrně podává příběh o hře s časem. Hlavní hrdinka knihy se bude muset postavit sama za sebe uvědomit si, co je v jejím životě opravdu důležité. 

Thriller vydalo nakladatelství Bookmedia a vychází také jako audiokniha

Ukázky

O Autorovi

Linda Greenová

Napsala svůj první román už jako devítiletá. Ale i když se její pohádkový thriller o cestování v čase na ponících příliš neuchytil, ráda si myslí, že jím prostě jen předběhla dobu. Přes veškerý neúspěch si ale svůj dětský sen stát se spisovatelkou splnila, a dosud jí vyšlo celkem osm románů.

V prvních sedmi se ale věnovala spíše tématům vztahů a rodinných dramat. Před pikolou, za pikolou je její první psychologické drama.

Kromě toho je také oceněnou novinářkou, která pracovala pro Guardian, Independent on Sunday a Big issue. Před Pikolou za pikolou, je její první psychologický thriller. Linda Greenová žije ve West Yorkshiru spolu se svým mužem a synem.

Recenze a články

Lisu doteď všichni považovali za milující matku, která se vzorně stará o tři děti. Jenomže co si myslet o tom, že se jí během hry na schovávanou ztratila čtyřletá Ella? 

Co kdybyste měli možnost nahlédnout do své budoucnosti? A co kdyby ta budoucnost byla taková, že za několik měsíců zemřete? O takové situaci vypráví nový psychologický román Až tady nebudu od britské spisovatelky Lindy Greenové, která má za sebou již předchozí úspěšnou knihu Před pikolou za pikolou.

Co byste dělali, kdyby vám zbýval pouhý rok a půl života? Oněměli byste hrůzou, zpanikařili, začali si život užívat plnými doušky, nebo se snažili tragický osud zvrátit?

Archiv

Kontaktní formulář