Peče celá země

Martin Poláček

Světoznámá fenomenální cukrářsko-pekařská show The Great British Bake Off konečně dorazila i do Česka! Do země, kde se v současné době snoubí tradiční láska k pečení se zájmem o zdravý životní styl a lokální produkty. Domácí pekařství zažívá pravou renesanci. Zkrátka Peče celá země!

Variace na téma bábovka a štrůdl, dorty na mnoho způsobů, věže ze sušenek, linecké a chodské koláče, nejrůznější řezy, rolády, ale také buchty a slané pečivo aranžované v pečených koších. To vše a mnoho dalších cukrářských a pekařských receptů včetně rad a tipů, jak správně péct, najdete v této knize k oblíbenému pořadu České televize. S touto kuchařskou knihou plnou inspirace to může zkusit opravdu každý, protože vynalézavé domácí pečení nikdy nebylo jednodušší!

115 vybraných receptů od soutěžících + 25 exkluzivních receptů od porotců Mirky van Gils SlavíkovéJosefa Maršálka a technoložky Zlaty Otavové z prvního ročníku soutěže.

Recenze a články

Češi nejsou jen zruční kutilové, také z nich mohou být famózní cukráři. O tom jsme se mohli přesvědčit v televizní soutěži Peče celá země. I když se jí účastnili amatéři a úkoly nebyly právě jednoduché, někteří předvedli, že by se cukrářským řemeslem mohli klidně živit. Aby také delikatesy ve vašem podání zabodovaly u hostů, vznikla kniha nejlepších receptů, „fíglů“, a rad od porotců i účastníků oblíbeného pořadu.

Bonusová videa k televiznímu pořadu Peče celá země. Rozhovory se soutěžícími i porotci, pohledy do zákulisí a spousta dalšího.

Připomeňte si všech dvanáct soutěžících z prvního ročníku soutěže amatérských pekařů a jejich výtvory.

Archiv

Kontaktní formulář