Mister

E.L. James

Zapomeňte na Christiana Greye. Teď přichází Maxim Trevelyan. 

Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po které Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit.

Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy po záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. Kdo je Alessia Demachi?

Dokáže ji Maxim ochránit před zlobou, která ji pronásleduje? A jak zareaguje ona, až zjistí, že i Maxim skrývá svá vlastní tajemství?

Nechte se unášet ze srdce Londýna napříč divokou panenskou krajinou Cornwallu až k drsné a hrozivé kráse Balkánu. Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany.

O Autorovi

E.L. James

Po pětadvaceti letech práce v televizi se E L James rozhodla splnit si dětský sen a pustila se do psaní příběhů, které se dokázaly vtisknout do mnoha čtenářských srdcí. Výsledkem je kontroverzní a smyslná romance Padesát odstínů šedi a její dvě pokračování Padesát odstínů temnoty a Padesát odstínů svobody. V roce 2015 vydala autorka bestseller Grey, příběh Padesát odstínů šedi převyprávěný pohledem Christiana Greye, a v roce 2017 úspěšně navázala jeho pokračováním Darker. Po celém světě se prodalo na 150 milionů výtisků jejích knih ve více než padesáti jazycích.

Jméno autorky se objevilo v žebříčku „Nejvlivnější lidé světa“ časopisu Time a v žebříčku časopisu Publishers Weekly „Osobnost roku“. Román Padesát odstínů šedi obsadil čelní místo žebříčku bestsellerů New York Times na nepřetržitých 133 týdnů. Román Padesát odstínů svobody vyhrál v roce 2012 anketu Goodreads Choice Award. Románová série Padesát odstínů byla v roce 2018 zařazena do žebříčku 100 čtenářsky nejoblíbenějších knih v rámci ankety organizace Public Broadcasting
Service „Nejlepší americká četba“. Román Darker byl v roce 2019 zařazen do širšího výběru na ocenění International DUBLIN Literary Award.

© Foto: Nino Muñoz

Recenze a články

Která žena by se nechtěla na chvíli ztratit v milostných fantaziích? Britská spisovatelka dokázala čtenářky odreagovat od všedních starostí tím, že jim barvitě vylíčila možnosti erotických tužeb. Její předchozí knihy se rozlétly do rukou 150 milionů lidí, což je neuvěřitelný úspěch. Nyní najdete v knihkupectvích její další provokativní love story s názvem Mister.

Vypadá to, že ženy po celém světě čeká opět čtecí maraton. Britská spisovatelka, která už jednou dokázala probudit jejich fantazii na plné obrátky, napsala novou knihu Mister. Jejím středobodem je romantický příběh zahalený tajemstvím a také úchvatné prostředí, ve kterém se odehrává. Bude mít stejný úspěch jako předchozí knižní série Padesát odstínů? 

Archiv

Kontaktní formulář