Je to na tobě

S. K. Wrightová

Les tolik zkrásněl, ztemněl teď, já ale slíbil, musím jet…

Evu všichni milují. Když je její tělo nalezeno v lesích, každý si klade jen jedinou otázku: kdo to mohl udělat? Musel to být Luke, její přítel. Měl motiv, příležitost, a dokonce i policie už se o něj v minulosti zajímala. I přesto, že je obrázek neúplný, vše do sebe zapadá. Postupem času ale vyplouvají na povrch další stopy, které celou záležitost mění. Kdo je tedy vinen? Je na vás, komu uvěříte…

Kniha odráží předsudky společnosti k lidem z nižších vrstev a poukazuje na to, jak velký vliv mohou mít.

Ukázky

O Autorovi

S. K. Wrightová

S. K. Wrightová je oceňovanou autorkou, která dříve publikovala romány pro teenagery i dospělé pod svým pravým jménem Samantha Millsová. Studovala angličtinu na Oxfordu, nyní žije v Londýně, pracuje v nakladatelství a plně se věnuje psaní. V minulosti psala články pro The Guardian, The Weeklings nebo The Independent. Přispívala také krátkými příběhy do literárních magazínů Tomazi či 3am. Je autorkou knihy The Boys Who Saved The World nebo oceňovaného Blackoutu. Její knihy jsou popisovány jako důmyslné a plné energie. Je to na tobě je jejím prvním románem vydaným pod pseudonymem S. K. Wright. 

Recenze a články

Je to jako zlý sen, ze kterého se nejde probudit. Ještě před pár dny měl Luke spoustu kámošů, téměř božskou přítelkyni Evu, umělecký talent a milující mámu i sourozence. Jediné, co ho trápilo, bylo to, že nemá ani korunu. A pak se to najednou celé zkazilo. Eva se s ním rozešla a teď ji našli mrtvou uprostřed lesa. Luke ztrácí důvěru všech, stává se terčem nenávisti, jde po něm policie. A co teprve ta zakrvácená košile v jeho pokoji? 

Eva je atraktivní a oblíbená studentka. Všichni počítají s tím, že se stane královnou maturitního plesu. Místo toho zmizí a její tělo je nalezeno v lesích. V podezření se ocitne její přítel Luke, který měl motiv i příležitost. Pravda je ale jiná. Drsná a temná. 

Archiv

Kontaktní formulář