Revoluce

Jakub Trpiš

Prožijte souboj o duši českého národa

Příběh knihy Revoluce se odehrává v České republice v letech 2006-2026 a dokonale zachycuje podivnou dobu, v níž žijeme. Dobu polopravd, lží, manipulace i nenávisti, kde se každý snaží najít své místo. Většina se přizpůsobí, ale najdou se i takoví, kteří hřbet neohnou. 

Nevyhnutelný společenský konflikt vygraduje ve strhujícím finále, který prožijete z pohledu čtyř postav. Začínající politik Robert, uznávaná politoložka Helena, nevýrazný student Kryštof a bývalý voják Marian se od sebe nemohou více lišit, přesto mají jednu věc společnou. Touhu po změně. Co nás jako národ definuje? Dokážeme se spojit, abychom to ochránili? A co všechno nás naše znovuzrození bude stát? 

Provokativní a kontroverzní román doplňuje soundtrack zkomponovaný Karlem Antonínem a nahraný živým orchestrem, který si můžete poslechnout online

Revoluce vychází také jako audiokniha

O Autorovi

Jakub Trpiš

Jakub Trpiš pochází z Ostravy. Vystudoval bezpečnostní inženýrství, v rámci kterého se specializoval na spolehlivost lidského činitele. Při psaní svých knih střídá nejrůznější žánry a často máte pocit, že jste hlavní postavou příběhu. Díky svému jedinečnému stylu si získal mnoho fanoušků, ale i odpůrců. Jeho prvotina Volba se v Česku stala bestsellerem a vyšla i celosvětově.

„Na Revoluci jsem pracoval 6 let a při jejím psaní jsem si prošel doslova očistcem,“ říká o své novince. „Jsem zvědavý, jak ji Češi přijmou, protože je to vlastně kniha o nás pro nás.“

Recenze a články

Žánrově mnohostranný tvůrce bestselleru Volba Jakub Trpiš se v nové knize pustil do vážného tématu a nazval ji Revoluce. Román nevypráví o sametové revoluci, jak si někteří čtenáři mohou myslet, ale o nadčasové revoluci, ke které může dojít kdykoliv. V příběhu, který se začíná odehrávat v roce 2006 a pokračuje přes současnost až do budoucnosti v roce 2026, k jejímu vypuknutí skutečně dojde.

Soundtrack skladatele Karla Antonína ke knize Revoluce, nahraný živým orchestrem Prague Symphonic Ensemble. 51 minut

Archiv

Kontaktní formulář